stycznia 12, 2018

Kolejny psi portret - SabaMuszę stwierdzić, że mam ostatnio passę do tych portretów ;) To już kolejna figurka psa robiona ze zdjęcia :) Tym razem Saba - piesek, który był bardzo ważny dla swojego właściciela. Ta figurka to ma być pamiątka fantastycznego towarzysza :) Przesyłka jeszcze nie dotarła, więc nie wiem czy będzie dobrze... znowu stresior :P 
No nic, zobaczcie jak mi wyszedł :)

Inne moje psie portrety to:

Nynuś

Rudzielec

Puszek

Buldog Rambo

Collie Lessie

I jak myślicie? Który najbardziej udany?:))

Pozdrawiam!:)


10 komentarzy:

 1. Masz talent w rękach. To nie filc, to magia. Psiak jako żywy! Właściciel na pewno będzie zachwycony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! :) mam nadzieję, że będzie ok ;)

   Usuń
 2. Jak popatrzyłam na tego pieska na początku, zanim pojełam, że on nie jest żywy pomyślałam " o jejku jakie ma nietypowe futerko". To wszystko wyjaśnia :) Cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy bardzo za wykonanie tak wiernej kopii naszego pieska. Jesteśmy zachwyceni. Saba stoi na honorowym miejscu w pokoju :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja bardzo dziękuję za wybranie mnie do tak ważnego zadania :) Mam nadzieję, że figurka będzie dobrze służyć :) Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 4. Wyszło Ci wspaniale. Nie wiem, jak to robisz, ale masz do tego prawdziwy talent. Cudowny piesek, cudowna praca. Brawo. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Miło się czyta takie komplementy :))) Właśnie pracuję nad dużo większą psią figurką :D to dopiero będzie stworek ;)

   Usuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger