września 11, 2017

Wyniki konkursu Mapki-zdrapki :)Nadeszła pora na wyniki konkursu, w którym mogliście zdobyć swoją własną osobistą mapkę-zdrapkę Polski :) Z decyzją wyczekałam do ostatniego momentu bo zdecydować było naprawdę trudno - nadesłano w sumie kilkadziesiąt pięknych, urokliwych zdjęć z najróżniejszych zakątków kraju. Od wczoraj przejrzałam je wszystkie już pewnie ze sto razy, żeby ostatecznie wybrać powyższe zdjęcie - niesamowite niebo w Łebie :) Autorką zdjęcia i jednocześnie zwyciężczynią konkursu jest Pani Elżbieta Świtulska - GRATULUJĘ! :) 
Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję również wszystkim za udział - razem udowodniliście, że mieszkamy w  naprawdę pięknym kraju :)


Pozdrawiam!

12 komentarzy:

 1. A czy zwycięskie zdjęcie to to u góry? To morze?

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.ukruszyny.com.pl/galeria-zdjec-pokoje-goscinne-leba/leba-w-obiektywie/

  to samo zdjęcie....czy na pewno zwyciężczyni jest jego autorką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za informację, upewnię się.

   Usuń
  2. https://www.shutterstock.com/pl/image-photo/view-beautiful-sky-over-baltic-sea-221502016?src=drA_YiX4nUybQD8HeXcooA-1-70 to link do zdjęcia, autorem jest mąż, Mariusz Świtulski. Prowadzimy sprzedaż stockową zrobionych przez nas zdjęć, stąd ta fotografia może znaleźć się na różnych stronach, jednak prawa autorskie do niej posiadamy jedynie my.

   Usuń
  3. Ok :) mapka będzie wysłana jutro. Pozdrawiam!

   Usuń
  4. Jeżeli autorem zdjęcia jest jej mąż to musiałby przenieść na nią swoje autorskie prawa do zdjęcia i nie wystarczy do tego zwykła umowa cywilno-prawna, także nie powinna publikować zdjęcia pod swoimi danymi bo nie jest jego autorką...polecam lekturę o prawie autorskim...na tym kończę temat!

   Usuń
 3. Zachwycająca fotografia! Kocham nasze polskie morze. <3

  OdpowiedzUsuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger