grudnia 21, 2016

Jarmark świąteczny we Wrocławiu :)W ostatni weekend byliśmy we Wrocławiu :)) Że było pięknie, to chyba pisać nie muszę bo widać już po pierwszym zdjęciu ;P Jeśli chcecie wprowadzić się w świąteczny nastrój, włączcie sobie jakąś odpowiednią muzykę (np.to), skombinujcie herbatę z pomarańczą i goździkami, i podziwiajcie piękny Wrocław :) 

 

 


 


Kilka takich meduz wisiało na drzewach powiewając na wietrze, niesamowite :D Do tego jeszcze kawałek dalej stały podświetlone 3-metrowe grzyby :)) 
Ostatniego dnia po drodze do domu podjechaliśmy jeszcze do Pałacu w Mosznej. Budynek piękny i wspaniale ozdobiony na święta, ale że akurat emeryci mieli jakąś większą imprezę, pozwolono nam zwiedzić tylko wierze widokowe i kawiarnię :P Zdecydowanie trzeba będzie tam wrócić latem, miejsce jak żywcem wzięte z Harry'ego Pottera ;))
Jutro już chyba ostatni przed świętami post - co zrobiłam z telefonem? :P Czyli świąteczna obudowa ;)) Wpadnijcie zobaczyć, to coś co może zrobić każdy, wystarczy wydrukować, wyciąć, przykleić... :)
Pozdrawiam!


1 komentarz:

  1. Pięen zdjęcia! Bardzo lubię moje miasto :)))). Jarmark, jak co roku, był piękny

    OdpowiedzUsuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger