kwietnia 27, 2016

Co nowego...
Mam wrażenie, że dawno nie było posta takiego 'o!po prostu', o tym jak tam ogródek, jak tam kwiatki, jak tam JA ;) Tak mi się wydaje, że pora trochę sobie poopowiadać ;)
No, więc u Katarzyny niby nic się wielkiego nie dzieje, a jednak w tle powooooli (prędkość lodowca...) toczy się pewien proces urzędowy (upierdliwy strasznie, jak to w urzędach)... a jak już wreszcie się zakończy, rozpocznie się dla mnie wielka przygoda :D  Bo, moi Drodzy, już pół roku działamy, żeby ten piękny kawałek ziemi przy samym lasie i w pięknej wiosce, był nasz :)) Co więcej... niedługo najwyraźniej będzie! :D Ale o tym więcej później, żeby nie zapeszyć ;))

  
A tak poza tym? Ogródek ma się dobrze, poza moimi ukochanymi wrzosami, które ostatnimi czasy troszkę podupadły na wyglądzie :/ Możliwe, że będę musiała kilka z nich wymienić jesienią na nowe, eh... No cóż, pomijając wrzosy wszystko inne ruszyło (baardzo powoli w tym roku) do życia, codziennie kolejne roślinki nieśmiało wyłażą z ziemi ;)


Tulipany, które zasadziłam w donicach też jakoś opieszale się zachowują, zwykle sadząc je warstwowo miałam prawdziwy gąszcz, teraz urosło tylko kilka z pierwszej warstwy, a pozostałe siedzą cicho gdzieś tam głęboko zabunkrowane w ziemi, grrrr..... Oby zrobiło się wreszcie trochę cieplej bo ile można czekać! ;)

Przynajmniej szafirki się wreszcie ruszyły.


No i moja mała kompozycja w koszyku :) Zachwyca ;)) Narcyzy zaczęły kwitnąć baaardzo bujnie (to co na zdjęciach poniżej to jakiś tydzień temu, teraz kwiatów jest dwa razy więcej), całość się też mocno zagęściła.


Hmmm, i co tam jeszcze? Frodo nadal kudłaty, Lena nadal ruda ;))


A! Na koniec pragnę również dodać, że jestem zadurzona w tym oto przewygodnym fotelu, na który niechcący wpadłam w TkMaxxie ;) Może kiedyś coś podobnego sobie sprawię :D


Korzystając z okazji zapraszam na mojego Instagrama - tutaj
Staram się, żeby codziennie pojawiło się coś nowego, no i innego niż na blogu ;)Pozdrawiam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger