lutego 18, 2016

Wiosennie + aranżacje kwiatowe na powitanie wiosnyZa oknem kwitną mi już przebiśniegi, tulipany, szafirki i hiacynty wychodzą powoli z ziemi, a w wazonie pięknie wyglądają tulipany i duże żonkile :))) Wiosna? No w sumie tak, pomijając wczorajszy przymrozek i spore opady śniegu ;))) 


Sprawiłam sobie nowy numer Weranda Country i po przeczytaniu odłożyłam na swoją małą kolekcję (a właściwie 1/4kolekcji;)) Okładka sprawiła, że w tym kąciku nagle się jakoś tak wiosennie zrobiło ;)) A co myślicie o mojej gipsowej ręce? Dosłownie MOJEJ ;P - to odlew mojej prawej ręki ;))) Jak zrobić coś takiego pisałam tutaj.


A teraz kilka inspiracji z wiosennych aranżacji ;))
Pozdrawiam:))


5 komentarzy:

 1. Piękne kwiaty. Już nie mogę się doczekać moich ogrodowych. Na razie są ukochane przebiśniegi, parę ranników i takie coś białe, duże. Za to mam już dwie róże do wkopania. Czekają cierpliwie na sobotę. Oczywiście baźki w wazonie i tulipany. Tylko gwiazdę betlejemską przestawiam z kąta w kąt i nie wiem, gdzie ją postawić :)
  Ach, no i oczywiście w weekend będę szykować sadzonki na pelargonie. Ach wiosna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wow :P no to już praca wre, i to pełną parą ;)) ja na razie powolutku :P jakoś mi nie po drodze do sklepu ogrodniczego ;D

   Usuń
 2. Kochana, nie mogę obejrzeć zdjęć z Twoich podróży. Połowa się nie wyświetla, reszta nie może się załadować. Nie zrzucasz ich przypadkiem za dużych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmm, u mnie wszystko działa ok, ale może rzeczywiście ). Chodzi o te z Wrocławia, tak?(wrzucam tą samą rozdzielczość w każdym poście, ale że tam ich jest dużo to pewnie pojawia się problem). Spróbuję coś z tym zrobić, dzięki za info ;))

   Usuń
 3. Ale tutaj zapachniało wiosną aż chce się żyć i czekać na ten proces kiedy to wszystko zacznie kwitną :).

  OdpowiedzUsuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger