grudnia 03, 2015

Świąteczne dekoracje szkolne 2015 :)) czyli biało wszędzie!Napracowałam się w tym roku ostro nad tymi dekoracjami ;))) Cały weekend siedziałam wycinając trzy renifery, Mikołaja i choinki. Na szczęście śnieżynki, bałwanek i biała gałąź pod sufitem już były.
Jeśli chcecie zobaczyć dekoracje z wcześniejszych lat, spójrzcie tutaj i tutaj :)Zwykle stawialiśmy na dużo koloru, bordowy, złoty, ciemna zieleń :) Tym razem pomyślałam, że przyda się jakaś odmiana - skoro nie ma zimy na zewnątrz to niech chociaż w środku będzie ;) Wymyśliłam sobie ''ażurowe'' renifery i Mikołaja. W internecie znalazłam sobie ilustrację na wzór i z niej przerysowałam wszystko na duży sztywny brystol. Wycięcie tego wszystkiego było dość bolesne ;) papier był bardzo twardy i jednocześnie łatwo się gniótł.


Tło to prześcieradła zafarbowane na niebiesko - pożyczone ze szkoły podstawowej ;)Renifery nie odlecą dzięki lejcom z białej wstążki ;)) Prawda, że mroźnie? :D


Na całym korytarzu zawisły wieeelkie białe łańcuchy z papieru, które to pracowicie dzisiaj wykonywaliśmy z uczniami :) Od poniedziałku rozpoczyna się kiermasz świąteczny ;) atmosfera będzie iście świąteczna!


A w międzyczasie, oddalam się na ploty i pyszny serniczek :D
Pozdrawiam! :)


3 komentarze:

  1. Piękna dekoracja. Powodzenia na kiermaszu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Renifery z Mikołajem świetne, podziwiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger