sierpnia 31, 2014

Praca, praca, praca...Jeszcze się wrzesień nie zaczął, a ja już zajęta, że ho ho :/ Robiłam sporo plastycznych "projekcików" do pracy. M.in. te kartki, które poszły do koleżanki z pracy od całej naszej grupki nauczycielskiej ;)Przez wakacje zrobiłam natomiast trzy plansze edukacyjne, w tym regulamin pracowni komputerowej, który jeszcze w czasach licealnych znalazłam w którymś numerze CD Action ;) Po prostu narysowałam na wielkim brystolu. Poniżej pokazuję jeszcze wszystkie ilustracje osobno, zabawne są ;)To dopiero co skończona plansza na temat komputerów. Na żywo nie widać tych fal na papierze, to światło jakoś tak dziwnie je wydobywa.
A to kolejna, tym razem o papierosach, już wisi na szkolnym korytarzu. Sporo się narobiłam przy tych narządach wewnętrznych ;)
 

W czerwcu jakoś nie miałam czasu pokazać Wam wakacyjnych dekoracji szkoły, więc proszę, oto są:


Moim dziełem są kwiaty, napis i pociąg, reszta już była. We wtorek zamienimy tylko napis na "witaj szkoło" i zostanie tak aż do października/listopada ;)


Pamiętacie, pisałam kiedyś, że zaprenumerowałam kolekcję kryminałów Agathy Christie :) Mam już całe A! ;D dostaję po dwie książki miesięcznie, więc jak tak dalej pójdzie to cały napis zbiorę pewnie za kilka lat... No nic, bardzo fajnie będzie mieć całą kolekcję, wreszcie będę miała możliwość przeczytania wszystkiego po kolei, wcześniej wypożyczałam z biblioteki i ciężko było stwierdzić co już czytałam, a czego nie. Chociaż coś się mocno obawiam, że przez najbliższy rok nie będę miała czasu na czytanie :/ Oprócz gimnazjum będę uczyć jeszcze w technikum, do tego dostałam jeszcze ofertę w prywatnej szkole językowej, a na dobitkę mam jeszcze studia podyplomowe z plastyki i wiedzy o kulturze od września! No i po tym roku czeka mnie też egzamin na awans zawodowy ;) też się trzeba sporo przygotowywać i w ciągu roku szkolnego dać z siebie sporo ponad normę ;)) Obym tylko ogarnęła ;D Trzymajcie kciuki!

 


Pozdrawiam!


14 komentarzy:

 1. Nieźle się narobiłaś! :) fajna sprawa, tak od czasu do czasu się "wyżyć artystycznie" ja niestety w zwoim zawodzie takiej możliwości nie mam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety czasami jestem lekko "przymuszana" do artystycznego wyżycia się :P

   Usuń
 2. Masz talent ;) podziwiam! a co do Twojego grafiku to nieźle sobie narzuciałaś w tym roku... i jeszcze studia :) ja na razie nie chce tam waracać. Trzymam kciuki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też się właśnie zastanawiam czy nie przesadziłam :P ale samochód kupiony, przez rok trzeba jeszcze małą pożyczkę spłacać, więc dodatkowe fundusze się przydadzą ;P

   Usuń
 3. Świetne te plansze. Zabawne. Na pewno uczeń nie przejdzie obok obojętnie. Na mur przeczyta :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No mam nadzieję :P tyle się człowiek narobi to niech to chociaż wykorzystają ;)

   Usuń
 4. Wow, ale super prace, naprawdę pełen podziw ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O jaa, ale włożyła Pani w to ogrom pracy i jak pięknie i przede wszystkim estetycznie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :)) do tej pory wszystkie plakaty wiszą sobie w antyramach na korytarzu :))

   Usuń
 6. Super sprawa, pięknie to wygląda i widać w tym dużo serducha :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Taki gest to super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) jest to też jakaś praktyka umiejętności, więc same plusy :))

   Usuń

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger