lipca 28, 2013

Letni bukiecik i problemy ogrodowe (Pomooocy...)Tak mnie ostatnio naszło na kupienie kilku kwiatów (w sumie 5zł;) i wygrzebałam sobie z nich taką oto (szumnie nazwaną) "aranżację" :P Bardzo letnia i wakacyjna.

Prostokątny wazonik z kamykami na dnie, w środku dwa duże liście (sztuczne) i w to białe i żółte kwiaty.
Szybkie, tanie i bardzo proste a jednocześnie efektowne. No i już dwa tygodnie mi się utrzymują w niezmienionej formie :)) 

Przechodząc do tematyki ogrodowej, jest fajnie, ale mam problem z jedną z roślin, wygląda tragicznie i bardzo przydałaby mi się jakaś dobra rada w tej kwestii :))

Jutro przesadzę biedaka w jakąś doniczkę, żeby przypadkiem nie pozarażał mi innych roślin.


Nigdy nic takiego się u mnie nie pojawiało, więc nie mam pojęcia czy da się ją jeszcze uratować? Czy po prostu wyrzucić (trochę mi szkoda)??? Będę wdzięczna za jakieś pomysły :)
 Do tego jeszcze coś mi zżera truskawki :/ ślimaki? Ma ktoś jakiś dobry sposób na nie?


Z pozytywów, to posadzona w tym roku hortensja zaczyna kwitnąć :D juhuu! Moja pierwsza, więc jestem super uradowana ;) i na pewno na jednej się nie skończy.


Kilka innych zdjątek z ogródka:


 


Niedawno posadzona trytoma również pierwszy raz kwitnie :D


Kiedyś będzie wyglądać tak:Jeśli macie chwilkę to zapraszam jeszcze do zagłosowania na najciekawszy link z dodanych w party TUTAJ
Obijałam się ostatnio, ale wracam do roboty i postów będzie więcej :) serdecznie dziękuję za odwiedziny, bardzo się cieszę, że grono obserwatorów mojego skromnego bloga się powiększa :))


Pozdrawiam serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger