lipca 24, 2012

Skromne początki


+ moje letnie pomysły...


Myślę, że dzisiejszy dzień można śmiało nazwać małym przełomem w moim życiu. Dzisiaj, po dłuuugim czasie tworzenia, robienia zdjęć i marudzenia co by z tym począć dalej, założyłam bloga poświęconego właśnie temu - wszelkim moim (czasem sensownym, czasem trochę mniej) pomysłom dotyczącym wystroju wnętrz. Od dziecka zawsze coś tam grzebałam z farbami, plasteliną i innymi temu podobnymi. Z biegiem czasu poszerzyłam swoje możliwości o glinę, układanie bukietów, tworzenie ozdób świątecznych, malowanie poduszek a ostatnio jeszcze projektowanie i ciągłe zmienianie mojego ogrodu (albo raczej ogródka). Mam ogromną nadzieję, że moje skromne pomysły komuś się przydadzą, a może nawet ktoś z was się nimi zainspiruje :) 
Zawsze uważałam, że dom powinien zmieniać się wraz z mijającym czasem, porami roku.W związku z tym, w moim pierwszym poście pokarzę wam kilka ozdób, które wyciągnęłam/zrobiłam właśnie na lato. Dobry sposób na wprowadzenie wakacyjnego nastroju do wnętrza. Jak zawsze, po pomysły najpierw udałam się na stronę www.potterybarn.com :
Bardzo spodobały mi się złote muszle. Nic prostszego, zrobiłam swoje :) Trochę złotej farby w spreju, muszle, trochę nadmorskiego piasku (przywiozłam z wakacji cały wór ;P) i duży słoik = voila!


Miejscami dodałam też trochę czarnej farby, żeby ten złoty kolor nie wyglądał zbyt sztucznie. Inne moje 'ozdoby':


Na tym zdjęciu zwykłe bombki kupione na allegro zapakowałam we własnoręcznie zrobioną 'siatkę'.A tutaj 'ubrana' butelka:


W najbliższym poście pokażę jak zrobić taką siatkę i zaprezentuję jeszcze kilka innych sposobów na ozdobienie mieszkania latem :) Czekam z niecierpliwością na pierwszych czytających, proszę dajcie znać co myślicie.
Pozdrawiam ciepło i do następnego razu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wypowiadając się na blogu zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Speckled Fawn , Blogger